Angielski dla dzieci

Kurs dla dzieci 10-11 lat

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci klas 4-6, nastawione są przede wszystkim na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych dzieci: przekazywania i uzyskiwania informacji, używania języka w naturalnych kontekstach: w domu, szkole, w podróży.

W tej grupie wiekowej spotykają się dzieci, które zazwyczaj miały wcześniej kontakt z językiem angielskim w szkole lub na zajęciach dodatkowych. Dla nas niezwykle ważne jest, aby poziom językowy grupy był możliwie wyrównany. Przydzielamy do odpowiednich grup na podstawie diagnozy językowej z metodykiem.

Dlaczego starsze dzieci chwalą nasze zajęcia?

1. Dzieci biorą udział w zajęciach bazujących na ich zainteresowaniach i umiejętnościach.
  2. Traktujemy język jako narzędzie komunikacji z drugim człowiekiem, ale także jako sposób zdobywania wiedzy o otaczającym nas świecie.
  3. Równocześnie doskonalimy wszystkie cztery sprawności językowe: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.
  4. Oswajamy z gramatyką i wprowadzamy jej zagadnienia w nieszablonowy sposób.
  5. Tworzymy kursy we współpracy z National Geographic Learning, korzystając z podręczników pełnych autentycznych materiałów: inspirujących filmików i fotografii, wciągających tekstów oraz angażujących prac projektowych.
  6. Materiały wizualne National Geographic Learning wzbudzają ciekawość, budują motywację do nauki, zachęcają do odkrywania i eksplorowania, a także pozwalają lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość.
  7. Kursy budowane w oparciu o publikacje National Geographic Learning wspierają również szereg umiejętności pozajęzykowych, a kluczowych we współczesnym świecie m.in. umiejętność krytycznego myślenia, selekcjonowania informacji, współpracy w grupie, skutecznej komunikacji międzykulturowej oraz publicznego prezentowania swoich opinii i poglądów.

Jak uczymy?

1. Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
    2. Poprzez gry językowe i ćwiczenia komunikacyjne.
    3. Uruchamiamy zmysły: dotyk, węch a nawet smak (warsztaty kulinarne.
    4. Uczymy wykonując prace manualne - nauka poprzez działanie.
    5. Wykorzystujemy zainteresowania dzieci, gramy w gry planszowe i strategiczne.
    6. Korzystamy z materiałów interaktywnych.
    7. Bawimy się w teatr - rozbudzamy wyobraźnię, odgrywamy scenki.
    8. Wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
    9. Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Zapewniamy:

1. Wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego.
    2. Wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją.
    3. Ewaluację postępów po każdym semestrze nauki.
    4. Dostęp do bezpłatnej biblioteki i mediateki szkoły.
    5. Koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nasze Motto:

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

Język angielski dla dzieci. Zajęcia odbywają się:

1. Raz lub dwa razy w tygodniu. Trwają 60 minut.
    2. W odpowiednio dobranych grupach wiekowych, maksymalnie 6 osobowych.
    3. W grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »