Angielski dla dzieci

Kurs dla dzieci 12-14 - język angielski dla gimnazjalistów

Dla gimnazjalistów przygotowaliśmy intensywny kurs języka angielskiego oparty na nowoczesnych materiałach dydaktycznych. Uczniowie aktywnie biorą udział w zajęciach, doskonalą swoje umiejętności komunikacyjne i szlifują zagadnienia gramatyczne.

Dlaczego nasz kurs dla nastolatków jest taki skuteczny?

1. Solidnie przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminów językowych Cambridge.
  2. Ćwiczymy techniki autoprezentacji: wystąpienia przed komisją egzaminacyjną, referaty.
  3. Uczniowie aktywnie zgłębiają tajniki gramatyki poprzez ciekawe i stymulujące ćwiczenia.
  4. Rozbudowujemy bazę słownictwa, czytamy książki, pracujemy z wykorzystaniem anglojęzycznych fragmentów filmów i programów edukacyjnych.
  5. Przełamujemy bariery językowe, rozwijamy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Jak uczymy?

1. Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
  2. Wykorzystujemy zainteresowania uczniów: książki obcojęzyczne, ulubione filmy, idoli, Internet.
  3. Uczymy współpracy w grupie – uczniowie biorą udział w projektach językowych. Pracują w parach i w podziale na grupy.
  4. Stawiamy na komunikację: odgrywamy scenki sytuacyjne, wcielamy się w rozmaite role.
  5. Korzystamy z materiałów interaktywnych.
  6. Wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
  7. Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Zapewniamy:

1. Wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauczaniu dzieci i młodzieży.
  2. Wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi i młodzieżą jest pasją.
  3. Ewaluację postępów.
  4. Konsultacje metodyczne dla uczniów i ich rodziców.
  5. Bezpłatny dostęp do biblioteki i mediateki szkoły.

Koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »