Angielski dla dzieci

Kurs dla dzieci 8-9 lat

Kurs języka angielskiego dla 8-9 latków koncentruje się na rozbudowie słownictwa i rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych dzieci. Stwarzamy atmosferę kraju anglojęzycznego, mobilizując dzieci do używania języka angielskiego w konkretnych sytuacjach życia codziennego: przy wyrażaniu upodobań, stanów emocjonalnych, zachowaniu na placu zabaw, w szkole, w sklepie.

W tej grupie wiekowej na kursie angielskiego spotykają się dzieci zarówno kontynuujące naukę z przedszkola oraz rozpoczynające przygodę z angielskim. Są one przydzielane do odpowiednich grup na podstawie wywiadu z rodzicem oraz diagnozy poziomu zaawansowania z metodykiem.

Co przyciąga dzieciaki na nasze zajęcia językowe?

1. wykorzystujemy zainteresowania dzieci w budowaniu scenariuszy naszych lekcji
  2. czytamy książki obcojęzyczne i wokół nich budujemy scenariusze zajęć
  3. rozwijamy jednocześnie cztery sprawności językowe - czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie w tempie dostosowanym do poziomu dzieci
  4. powtarzamy, utrwalamy i rozbudowujemy bazę słownictwa, wprowadzając nowe słowa i zwroty na przykładach sytuacji codziennych
  5. kładziemy naciska na rozumienie pytań, poleceń oraz formułowanie odpowiedzi całym zdaniem.
  6. wybieramy piosenki oraz gry i zabawy ruchowe nie tylko budujące słownictwo, ale przede wszystkim aktywizujące do używania języka angielskiego na zajęciach

Jak uczymy?

1. Pomysłowo, dynamicznie i przede wszystkim z pasją.
  2. Poprzez gry edukacyjne i zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne.
  3. Śpiewamy, rymujemy, gotujemy, słuchamy bajek i opowiadań.
  4. Uruchamiamy zmysły: dotyk, węch a nawet smak (warsztaty kulinarne).
  5. Uczymy wykonując prace manualne - nauka poprzez działanie (farby, masa solna, plastelina, glina, krepa).
  6. Korzystamy z materiałów interaktywnych.
  7. Bawimy się w teatr - rozbudzamy wyobraźnię, odgrywamy scenki.
  8. Wiedza przychodzi naturalnie i bezstresowo!
  9. Nasz cel to aktywne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Zapewniamy:

1. wieloletnie doświadczenie i specjalizację w nauce dzieci języka angielskiego
  2. wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z dziećmi jest pasją
  3. bezpłatne materiały do nauki
  4. ewaluację postępów po każdym semestrze nauki
  5. zajęcia pokazowe dla rodziców, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka
  6. bezpłatna biblioteka i mediateka dla uczniów
  7. koncentrację na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu

Nasze Motto:

Nie zmuszać dzieci do mówienia jeśli nie są na to jeszcze gotowe. Rozbudzić zamiłowanie do nauki języka angielskiego oraz innych języków obcych!

Język angielski dla dzieci. Zajęcia odbywają się:

1. Raz lub dwa razy w tygodniu. Trwają 60 minut.
  2. W odpowiednio dobranych grupach wiekowych, maksymalnie 6 osobowych.
  3. W grupach jednorodnych pod względem dotychczasowego kontaktu z językiem obcym.

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »