Angielski dla dzieci

Zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków

Kiedy najlepiej rozpocząć naukę języka obcego?

Jak najwcześniej!

Kurs adaptacyjny PLAYTIME with Papuga to świetna okazja, aby Państwa Dzieci radośnie wkroczyły w świat języka obcego, w którym czeka na nie wiele wspaniałych przygód.

Dzieci będą miały okazję osłuchać się z językiem angielskim i poznać swoje pierwsze słówka oraz proste zwroty w trakcie zabaw ruchowych, ćwiczeń ogólnorozwojowych, śpiewając piosenki, odgrywając scenki, a także podglądając naszą Papugę Polly i jej przyjaciół podczas wspólnych przygód.

PLAYTIME to czas zabawy, uśmiechu i dziecięcych szaleństw, w które lektorki Papugi umiejętnie wplatają elementy językowe, tak aby Maluszki w naturalny sposób przyswajały język obcy.

W cenie kursu:

• 1 lub 2 60-minutowe spotkania w tygodniu
  • wszystkie materiały dydaktyczne, w tym dostęp do angielskich piosenek, wierszyków, bajek i opowiadań
  • konsultacje metodyczne dla rodziców

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »