Urodziny w Papudze

Urodziny dla dzieci

Papuga to idealne miejsce na urodziny Twojego dziecka.

Impreza urodzinowa trwa ok 2 godziny, podczas których dzieci znajdują się pod opieką dwóch animatorów. Jest to dla dzieci niezapomniane przeżycie, które zaczynamy zabawami integracyjnymi, aby później przejść do gier, zabaw i konkursów, a na koniec zjeść pyszny tort. Dysponujemy dużą salą, ogrodem, pracownią kulinarną oraz salą, przeznaczoną na poczęstunek dla rodziców.

Zobacz jak bawimy się na urodzinach z Papugą

Nasze autorskie programy urodzin tematycznych:

 • Detektywistyczne - rozwiązywanie zagadek i rebusów, odciski palców, skradanie się i zabawy rozwijające zmysły to tylko niektóre z pomysłów na detektywistyczne urodziny.
 • Czarodziejskie - podróż do magicznego świata Harry'ego Pottera w trakcie której poznamy magiczne zwierzęta, odbędziemy lekcję transmutacji, a każdy czarodziej zakończy urodziny wyposażony w sowę i różdżkę.
 • Pirackie - w trakcie urodzin przeżyjemy przygodę poszukując skarbu na zaginionej wyspie, stworzymy kolorowe papugi i odszyfrujemy list z butelki aby znaleźć starą mapę.
 • Indiańskie - podczas Indiańskich urodzin stworzymy magiczne amulety i pióropusze, posłuchamy plemiennych rytmów, nauczymy się podchodzić zwierzęta i zapolujemy na bizona.
 • Star Wars - przeniesiemy się w czasie i przestrzeni do bardzo odległej galaktyki i będziemy uczestniczyć w wydarzeniach, które miały miejsce dawno, dawno temu. Wszyscy młodzi adepci przejdą trening na rycerza Jedi i wspólnie ocalimy Republikę przed siłami ciemnej strony mocy.
 • Safari - podróżnicy wyruszą na wyprawę do Afryki odnajdując tam dzikie zwierzęta, odwiedzając murzyńską wioskę i ucząc się od mieszkańców plemiennej melodii oraz lokalnego tańca. Dzięki malowaniu twarzy upodobnimy się do afrykańskich zwierząt.
 • Podwodny Świat - urodziny raczej dla dzieci młodszych, gdzie poznają one zwierzęta mieszkające w morskich głębinach oraz dowiedzą się jak świetnie można bawić się z wodą. Podczas zabawy zanurkujemy do Podwodnego Miasta, gdzie będziemy bawić się z ośmiornicą atramentem, odnajdziemy zagubione muszle Syren oraz będziemy bawić się pistoletami na wodę.
 • Dziki Zachód - razem ze znanym Cowboy'em Lucky Luck'iem będziemy musieli złapać złych braci Dalton. Żeby tego dokonać przeniesiemy się na Dziki Zachód, gdzie będziemy uczyć się tańca Country, robić własne rumaki oraz ćwiczyć celność czy rzut lassem.
 • Piłkarskie - jeśli jesteś prawdziwym kibicem, to jest to coś dla Ciebie! Prócz quizu o ulubionej drużynie, konkursów związanych z żonglerką i podrzucaniem piłki, czeka na Was wiele ciekawostek związanych z piłką nożną. Kto wie, może rozegramy prawdziwy mecz i zdobędziemy Mistrzostwo?
 • Wojskowe – nauka podchodzenia, sprawdzenie spostrzegawczości i celności, rozpoznawanie stopni wojskowych oraz kamuflaż to tylko niektóre elementy niecodziennej imprezy urodzinowej.
 • Kosmiczne - podczas urodzin odbędziemy podróż rakietą po Układzie Słonecznym, odnajdziemy na mapie nieba najważniejsze gwiazdozbiory oraz wymyślimy razem jak mogliby wyglądać mieszkańcy sąsiednich planet.
 • Przyrodnicze – w trakcie urodzin nauczymy się rozpoznawać tropy zwierząt polskich oraz drzewa po kształcie liścia. Dzieci będą rozwiązywać zagadki, a jednym z wielu zadań będzie dopasowanie odgłosów do obrazków. Na koniec zamienimy się w znane zwierzęta.
 • Super bohaterowie - każdy chciał kiedyś posiadać tajne moce, dzięki którym mógłby uratować świat. Na tych urodzinach przez jeden dzień można się tak poczuć. Założymy maski i peleryny, nauczymy się skradać do złoczyńców i uratujemy bezbronnych mieszkańców.
 • Kraina bajek - temat przeznaczony przede wszystkim dla młodszych dzieci. Wyruszymy do stumilowego lasu i zapoznamy się tam z bohaterami „Kubusia Puchatka".
 • Księżniczki i wróżki - podczas urodzin stworzymy stroje księżniczek, nauczymy się tańca z odległego zamku i udowodnimy, że księżniczki same poradzą sobie z pokonaniem smoka!
 • Ręcznie robiona biżuteria - te urodziny są przeznaczone przede wszystkim dla dziewczynek. Stworzymy własne kolczyki, bransoletki i naszyjniki, które każdy będzie mógł zabrać do domu. Do kosztu urodzin należy doliczyć 5 zł od uczestnika na półfabrykaty.
 • Violetta - muzyczne urodziny oparte na kanwie serialu Violetta. Dzieci będą śpiewać z mikrofonem  piosenki z filmu, tańczyć, brać udział w quiz'ie  dotyczącym bohaterów serialu. Świetna zabawa dla nastolatek.

Gwarantujemy:

 1. super zabawę dzieciaków moderowaną przez dwie animatorki 
 2. dużą udekorowaną tematycznie salę 
 3. rekwizyty tematyczne
 4. upominek dla Jubilata
 5. upominki pamiątkowe dla gości
 6. poczęstunek - galaretki, babeczki, ciasteczka i inne drobne przekąski oraz owoce i soki 
 7. kawa i herbata dla rodziców

Dodatkowe atrakcje:

 • Tort - istnieje możliwość zamówienia przez nas tortu z zaprzyjaźnionej cukierni.
 • Zaproszenia tematyczne – na życzenie przygotujemy zaproszenia dla gości dostosowane do tematu urodzin.
 • Profesjonalny fotograf – na Państwa życzenie zapraszamy go by zdjęcia pokazały radości dzieci podczas świetnej zabawy.
 • Jeśli są państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy kontakt@papuga.edu.pl bądź osobisty.

 

Opinie Rodziców

Dziękujemy za cudowną organizację urodzin Lenki. Będę Państwa polecać. Lenka jest bardzo zadowolona i rodzice dzieci piszą, że były one zachwycone. Oby tak dalej. Na pewno młodszej córce również wyprawię urodzinki w Papudze :)

Mama Leny

Impreza bardzo się udała. Dzieci i rodzice zachwyceni. Duża pochwała dla Pań animatorek. Z pewnością będę polecać i nie raz skorzystam z usług Papugi. Jeszcze raz dziękuję.

Mama 7 letniej Olgi

 

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »