Imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne

Papuga to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa!

Już od września nasi uczniowie czekają na pierwsze imprezy tematyczne w Papudze. Są one związane są z kulturą krajów anglo i hiszpańskojęzycznych lub są to zabawy taneczne, wypełnione konkursami nagrodami, grami i zabawami ruchowymi. Jest to świetna okazja, aby dzieci z różnych grup zintegrowały się i poznały wszystkie lektorki Papugi.

Do tej pory wspólnie bawiliśmy się na:

 • Pyjama Party
  obowiązkowy strój podczas tej zabawy to ulubiona Wasza piżama. Szkoła udekorowana jest śpioszkami, kocami i poduchami. Dzieciaki przychodzą ze swoja ulubiona Przytulanką, często z wałkami na włosach i w szlafmycach.
 • Halloween Party
  obchodzimy go jako święto dyni. W szkole króluje kolor pomarańczowy. Odwiedzają nas dobre duszki i wesołe czarownice. Nie obędzie się bez tradycyjnej zabawy: Bob for Apple, tańca: skeleton dance i piosenki: Go away big, green monster, go away!
 • Dzień św. Patryka
  patrona Irlandii – cała szkoła i wszyscy jej uczniowie przywdziewają kolor zielony. W szkole zakwitają koniczyny – symbol Irlandii, słychać rytmy muzyki celtyckiej i unosi się zapach kawy po irlandzku
 • Speedy Gonzales Fiesta
  to święto najszybszej na świecie meksykańskiej myszy. W szkole wyrastają kaktusy, wszyscy bawimy się w języku hiszpańskim, zjadamy tortille i ubieramy kolorowe sombrera.
 • Pirate Party
  to zabawa dla wilków morskich i szczurów lądowych. Przebranie obowiązkowe. Szukamy zaginionego skarbu i musimy przeżyć kilka godzin na bezludnej wyspie.Space Party – to spotkania 3 stopnia z przybyszami z obcej planety. Znajomość języków OBCYCH bardzo się przydaje. Odwiedzają nas bohaterowie Star Wars i wspólnie rozgrywamy międzygalaktyczne zawody sportowe.
 • Coroczny Bal karnawałowy
  królują królewny, księżniczki, rycerze i smoki. To zabawa taneczna, na którą przychodzą nie tylko bohaterowie znanych bajek, jak np. Czerwony Kapturek, ale również SUPERBOHATEROWIE: supermani, spidermani i Iniemamocni.

Dlaczego nasze imprezy tematyczne są wystrzałowe?

 1. gdyż jest to świetna zabawa w języku obcym: tańce, konkursy z nagrodami, konkurencje ruchowe i quizy tematyczne.
 2. cała szkoła jest tematycznie udekorowana.
 3. każdego roku wymyślamy nowy temat przewodni.
 4. stroje dla dzieciaków bardzo mile widziane, zachęcamy do własnoręcznego przygotowania. Mamy również wypożyczalnie, a w niej kilkadziesiąt kostiumów.
 5. przygotowujemy pyszny poczęstunek i napoje.
 6. zabawa trwa 2h i organizowana jest przez lektorki Papugi w godzinach popołudniowych.


 


 

 

ZAMÓW ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i rozwiejemy wszelkie niejasności.

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie
Wypełnij formularz »